smoczki.pl

jesteśmy tu dla Mam

PORTAL DLA MAM

Wsparcie od narodzin dziecka

Zamierzasz zostać matką, ale boisz się tego, co nas czeka? Chcesz jak najlepiej przygotować się do macierzyństwa? A może potrzebujesz porady, jak poradzić sobie z ząbkowaniem, kolką? Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś „Tak”, to dobrze trafiłeś! Noworodek ABC ma odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Recenzje,
migawki, testy, recenzje, porady, inspiracje to wszystko znajdziesz na naszym blogu, który poświęcony jest zabawkom dla dzieci w każdym wieku! Specjalnie dla Ciebie regularnie odwiedzamy dziesiątki różnych sklepów z naszymi artykułami dla niemowląt, dzięki czemu nie musisz tworzyć własnych i łatwiej będzie Ci wybrać prezent.

NAJNOWSZE WPISY

KATEGORIE WPISÓW

Smoczki to nasza specjalność!

Znajdziecie tutaj wskazówki dotyczące ich wyboru, dostępnych na rynku rodzajów oraz bezpieczeństwa użytkowania. Jednak smoczki uspokajające to nie wszystko, prawda? Czeka na Was również mnóstwo inspiracji oraz przeglądów produktów, które większość rodziców uważa za niezbędne tuż po narodzinach dziecka. Nasze artykuły poświęcane są między innymi akcesoriom do karmienia, takim jak butelki (i smoczki do nich :)) oraz pojemniki do przechowywania pokarmu czy laktatory.

OPINIE CZYTELNIKÓW

Wasze doświadczenia są dla nas ważne

Nie ukrywamy, że zależy nam na tym, aby nasze artykuły zachęcały do dyskusji. Przedstawiony w nich punkt widzenia oparty jest na wiedzy i własnych doświadczeniach piszących go członków zespołu Smoczki.pl. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że ilu rodziców, tyle zdań. Będzie nam więc niezmiernie miło, jeśli podzielicie się swoimi w komentarzach.

Przyjemnego czytania i oby każda wspólnie spędzona z dzieckiem chwila była dla Was wspaniałym przeżyciem!

Ekipa Smoczki.pl

Jesteśmy tutaj
żeby Ci Pomóc

Masz jakieś pytania?